West Virginia

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai West Virginia

Īpašums pārdošanai Rietumvirdžīnijā

Rietumvirdžīnija ir Amerikas Savienoto Valstu federālā valsts, kas atrodas Appalachijas reģionā Amerikas Savienotajās Valstīs. Kapitāls ir Čārlstons.

Tā robežojas ar Virginia uz dienvidaustrumiem, Kentuki uz dienvidrietumiem, Ohaio ziemeļrietumos, Pensilvānijā ziemeļos un Merilendu uz ziemeļaustrumiem.

ASV nekustamā īpašuma tirgus līdz šim ir paveicis 2018. gadā, kad pārdevēji ir guvuši labumu lielākajā daļā valstu. Kopumā ir pieprasījums pēc vairākiem īpašumiem pārdošanai Rietumos. Nesenie nodokļu likumi ir palielinājuši algas daudziem amerikāņiem. Daudzas valstis izmisīgi pieprasa lētākus īpašumus tirgū, nevis vidēja augstas klases īpašības.

Ja esat ieinteresēts iegādāties jaunu īpašumu Rietumvirdžīnijā, ir pienācis laiks rīkoties. Lai gan vairumā teritoriju tas ir konkurētspējīgs tirgus, procentu likmes ir viszemākās, un tām jāturpina darboties jau ilgu laiku. Nekustamā īpašuma eksperti prognozē, ka hipotēku procentu likmes pieaugs līdz 2018. gada beigām, kas varētu izraisīt nekustamā īpašuma tirgu samazināšanos dažādās valstīs.

Jaunas īpašības pārdošanai Rietumvirdžīnijā tika laistas tirgū Charleston, Huntington un Parkersburg apgabalos februārī.

Tā kā Rietumvirdžīnijas nekustamā īpašuma tirgus statuss bieži sakrīt ar labu darba tirgus sniegumu, ir labi apsvērt arī šos faktorus.

Šogad Rietumvirdžīnijas darba tirgus uzlabošanās ir daudzsološa. Tā palielinājās par 0,4%. Lielākā daļa no šīm jaunajām darba vietām bija atpūtas un viesmīlības nozarēs, bet arī komerciālajos, transporta un sabiedriskajos pakalpojumos.

Morgantown bija viena no pirmajām pilsētām, kam bija liels pieprasījums pēc nekustamā īpašuma pārdošanai Rietumvirdžīnijā sakarā ar tautas ekonomisko kritumu. Un pētniecība ir ierindojusi Morgantown par valsts desmito labāko mazo pilsētu, kas veic uzņēmējdarbību.

Pilsētas, piemēram, Fairmount, bija veiksmīgas, jo tās bija viens no stabilākajiem nekustamā īpašuma tirgiem valstī.

Vēl viens lielisks West Virginia augošās ekonomikas un nekustamā īpašuma tirgus piemērs ir Charleston nekustamā īpašuma tirgus.

Rietumvirdžīnijā pārdodamo īpašumu paredzamā vērtība pēdējā gada laikā ir palielinājusies par 1,1%. Un ir sagaidāms, ka nekustamā īpašuma tirgus līdz 2019. gadam pieaugs līdz 3,6%. Līdz ar nekustamā īpašuma tirgus uzlabošanos visā valstī eksperti uzskata, ka pat Rietumvirdžīnijas nekustamā īpašuma tirgus būs labi visā 2018. gadā.

Karte, cenu dinamika un statistika
No real estate match the specified search parameters!
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB